Stavebná firma PAVLIČKO, s.r.o.  je moderný, dynamicky sa rozvíjajúci podnik s mnohoročnou tradíciou a skúsenosťami v odbore zemných prác pre priemyselné, dopravné, bytové a vodohospodárske stavby.

Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2008, kedy vznikla transformáciou zo spoločnosti Pavličko GbR  pôsobiacej sedem  rokov na nemeckom trhu. Spoločnosť disponuje širokým sortimentom špeciálneho strojového zariadenia so zodpovedajúcim servisným zázemím. Klientovi ponúka komplexné riešenie zákazky, od konzultácií až po vlastnú realizáciu tak, aby výsledné riešenie čo najlepšie spĺňalo špecifické podmienky zákazníka a zároveň bolo čo najefektívnejšie.

Ústretový individuálny prístup k náročným zákazníkom, vysoká kvalita a riešenie za zodpovedajúcu cenu je vďaka profesionalite pracovníkov samozrejmosťou.

Od začiatku sme sa zameriavali na stavby práve s vysokým podielom zemných prác. Tomu sme samozrejme tiež podriadili investície do nákupu strojov, zariadení a stavebnej mechanizácie. Postupom času sa firma rozrástla, pribudlo techniky, pracovníkov a tiež sa rozšírila ponuka poskytovaných služieb.

Firma s rastom vybavenia a rastom skúseností v oblasti stavebníctva  postupne prechádzala od drobných zákaziek z radov domácností, cez subdodávky väčších stavebných akcií pre stavebné firmy, až po dnešný stav, keď je firma schopná samostatne dodať veľké stavebné diela ako pre súkromnú klientelu, tak pre firemných zákazníkov, ale aj pre obce a mestá.

V súčasnej dobe má firma vybudované stabilné zázemie, v podobe radu špeciálnych strojov a mechanizácie, vlastné servisné dielne a v neposlednom rade samozrejme skúsených, spoľahlivých pracovníkov. Vďaka týmto podmienkam a faktorom sme presvedčení, že sa nám darí uspokojovať našich zákazníkov v najvyššej možnej miere. Firma zamestnáva  pracovníkov   rôznych profesií  podľa štruktúry a povahy zákaziek

Firma PAVLIČKO, s.r.o.  si získala pevné miesto na trhu stavebných prác prevažne v oblasti východoslovenského regiónu, ale nezanedbateľnou mierou sa na jej zákazkách aj naďalej podieľajú  zahraničné zákazky v Nemecku.